Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2019-01-18 18:59)
WIG Informujemy, iż w związku ze zmianami zasad dystrybucji danych GPW wprowadzonymi 1 stycznia 2018 r. notowania dostępne są bezpośrednio na stronie money.pl
WIG20
mWIG40
sWIG80
Wspierane przez Money.pl

Najczęściej czytane analizy

Nasi partnerzy

Najczęściej czytane komentarze

Reklama

Dopasowana oferta Benninga - 2011-11-15

2011-11-15 | artykuł darmowy | tagi:

Dopasowana oferta Benninga Działalność firmy Benning rozpoczęła się w 1938 roku, a w przeciągu wielu lat rosła i obecnie swoim zakresem obejmuje wiele państw, nie tylko europejskich. Obecnie firma oferuje urządzenia wykorzystywane w zasilaniu urządzeń przemysłu, energetyki, telekomunikacji oraz urządzenia zasilania awaryjnego UPS. Dopełnieniem jej oferty jest szerokie spektrum mierników i wskaźników uznanych przez profesjonalistów na całym świecie.

 

 

Firma od 1954 roku rozpoczęła produkcję prostowników do ładowania baterii trakcyjnych wykorzystywanych w pojazdach elektrycznych. Aby zapewnić jak najlepszą obsługę dla swoich Klientów firma rozbudowała sieć spółek produkujących, serwisujących oraz prowadzących wsparcie techniczne w wielu krajach na całym świecie. Ciągłe doskonalenie produktów oraz inwestycje w nowe technologie pozwoliły firmie BENNING na dojście do pozycji czołowego dostawcy wśród producentów urządzeń ładujących oraz uzyskanie statusu preferowanego dostawcy dla przemysłu wózkowego OEM oraz producentów baterii trakcyjnych.

BenningWózki o napędzie elektrycznym są coraz częściej używane w transporcie wewnątrz zakładowym oraz innych zastosowaniach, natomiast jednym z najważniejszych czynników wpływających na optymalny czas życia ich baterii jest dobór odpowiedniego systemu ładowania. Produkty trakcyjne oferowane przez firmę Benning pozwalają nie tylko utrzymać najwyższe standardy ładowania baterii, ale jednocześnie poprzez wysoką sprawność i doskonałe parametry umożliwiają uzyskanie większej dostępności wózków, co niewątpliwie wpływa korzystnie na ekonomiczny aspekt ich zastosowania.

Dodatkowym atutem przemawiającym na rzecz produktów firmy Benning jest ich szerokie spektrum, pokrywające pełen zakres wyposażenia zaczynając od opatentowanych technologii ładowania charakterystyką „Puls" w najprostszych prostownikach transformatorowych TEBETRON, aż po najbardziej zaawansowaną na rynku technologię BELATRON HF, czyli ładowania baterii przy wykorzystaniu prostowników pierwotnie taktowanych. W przypadku tych ostatnich firma nie poprzestaje tylko na zastosowaniu samej technologii, ale idzie o krok do przodu oferując swym klientom najbardziej rozbudowany system monitoringu i kontroli ładowania poczynając od wskazania bieżącego stanu, a kończąc na rozbudowanej statystyce zdarzeń, czy analizie technicznego stanu ładowanej baterii przy wykorzystaniu kontrolerów baterii BATCOM.Benning


Mówiąc o możliwościach urządzeń nie należy zapominać o obsługujących je ludziach. Tutaj również przygotowano szereg udogodnień zaczynając od opatentowanego sposobu powiadamiania o statusie urządzenia poprzez wykorzystanie tzw. światła statusu tj. trójkolorowej sygnalizacji procesu ładowania, poprzez system napowietrzania baterii a na systemie automatycznego uzupełniania elektrolitu kończąc. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej ułatwić ładowanie baterii firma wprowadziła system, który zapobiega zapomnieniu o włączeniu urządzenia, ale także zabezpiecza obsługę urządzeń w przypadku rozłączenia baterii podczas ładowania.

Kolejnym krokiem w stronę spełnienia wymagań Klienta było wprowadzenie do oferty systemów wymiany baterii renomowanego producenta tych urządzeń amerykańskiej firmy BHS. Obecnie firma oferuje rozwiązania akumulatorni w systemie „projektuj i buduj", co niewątpliwie jest sporym udogodnieniem pozwalającym na oszczędność czasu i pieniędzy ze strony inwestora. Oferowane przez firmę rozwiązania pozwalają zarówno na wykonanie prostych układów, jak również wysoce zaawansowanych wielopiętrowych i w pełni zautomatyzowanych akumulatorni obsługujących dziennie setki baterii.

Na rynku polskim wsparcie Klienta zapewnia firma Benning Power Electronics Sp. z o.o., która posiada nie tylko wykwalifikowaną kadrę zapewniającą dostęp do informacji, serwisu, ale również produkcję urządzeń, co niewątpliwie skraca zarówno czas dostaw jak i reakcji na wszelkie zgłoszenia serwisowe.

Red.

Fot: Benning